Ziarul News

Ziarul News

Distribuie:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email

ANAF: LICITATII

Agenția Națională de Administrare Fiscală prin Direcţia operativă de valorificare bunuri confiscate – Serviciul teritorial de valorificare bunuri nr. 2, organizează, în temeiul art. 9 alin. (1) din Ordonanţa Guvernului nr.14/2007 pentru reglementarea modului şi condiţiilor de valorificare a bunurilor intrate, potrivit legii, în proprietatea privată a statului, în data de 18.05.2021, ora 11:00, la sediul din mun. Constanța, b-dul. Tomis, nr. 312A, cam. 102, et. 1, jud. Constanța vânzarea  prin licitaţie publică a următoarelor bunuri imobile:

 

  1. Teren intravilan în suprafață de 640 mp, situat în com. Șuțești, jud. Brăila, înscris în Cartea funciară sub nr. 70423, fără construcția edificată pe acesta, valoare de pornire a licitației 11532,80 lei, pas licitație 10% din valoarea de pornire a licitației.

 

Pentru informaţii suplimentare vă puteţi adresa la sediul nostru sau la telefon 0241 83 60 17.

 

Anunţul integral se află postat pe portalul www.anaf.ro, secţiunea AnunţuriValorificare bunuri din proprietatea privată a statuluiStructuri teritoriale de valorificare Serviciul teritorial de valorificare bunuri nr. 2  –  anunțul nr. A_VGL 934/20.04.2021.

Ziarul News nu îşi asumă responsabilitatea pentru informaţiile primite şi publicate pe site-ul public. Responsabilitatea conţinutului aparţine exclusiv emitentului comunicatului de presă.

Ziarul News nu poate fi trasă la răspundere pentru informaţii false transmise de către beneficiarii comunicatelor/anunturilor de presă.

Ziarul News îşi rezervă dreptul de a nu publica comunicatele de presă care conţin exprimări necorespunzatoare sau acuzaţii si încălcări ale drepturilor altor persoane, garantate de Constituţia României.

Conținutul website-ului www.Ziarul News.ro este destinat informării publice. Sunt interzise copierea, reproducerea, recompilarea, modificarea, precum şi orice modalitate de exploatare a conţinutului acestui website. Utilizarea secţiunii Comentarii reprezintă acordul dumneavoastră de a respecta termenii şi condiţiile Future Economy în ceea ce priveşte publicarea comentariilor pe Ziarul News

Distribuie:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email

Articole similare